Heimerdinger vs Jayce
53.4 % 46.6 %
Heimerdinger, 103 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.7 % +1.7 bekl. fark
Jayce vs HeimerdingerKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Heimerdinger için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Heimerdinger kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %51.5 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Heimerdinger için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +8.7 | 103 | ||
| 56.3 % | +6.7 | 135 | ||
| 55.1 % | +5.3 | 147 | ||
| 54.3 % | +4.6 | 175 | ||
| 53.4 % | +1.7 | 103 | ||
| 52.5 % | +4.5 | 238 | ||
| 52.0 % | +2.9 | 175 | ||
| 51.9 % | +2.3 | 135 | ||
| 51.4 % | +0.5 | 185 | ||
| 49.7 % | +0.9 | 187 | ||
| 49.1 % | −0.8 | 218 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 111 | ||
| 48.6 % | +0.1 | 107 | ||
| 46.6 % | −1.6 | 193 | ||
| 42.2 % | −7.2 | 204 | ||
| 42.1 % | −7.9 | 133 | ||
| 42.1 % | −6.9 | 107 | ||
| 40.6 % | −8.2 | 101 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.