Heimerdinger vs Akali
49.0 % 51.0 %
Heimerdinger, 102 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % −1.5 bekl. fark
Akali vs HeimerdingerKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Heimerdinger için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Heimerdinger kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %50.0 · 52 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Heimerdinger için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.0 % | +9.4 | 121 | ||
| 56.3 % | +5.9 | 183 | ||
| 55.6 % | +6.0 | 126 | ||
| 53.3 % | +4.3 | 300 | ||
| 53.3 % | +3.4 | 257 | ||
| 53.3 % | +1.6 | 169 | ||
| 53.3 % | +4.7 | 122 | ||
| 51.9 % | +2.4 | 216 | ||
| 51.3 % | +0.7 | 306 | ||
| 51.1 % | +2.2 | 284 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 110 | ||
| 50.7 % | +2.3 | 152 | ||
| 50.4 % | +1.9 | 337 | ||
| 50.3 % | +2.3 | 308 | ||
| 50.3 % | +2.2 | 161 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 119 | ||
| 49.4 % | +0.7 | 174 | ||
| 49.2 % | +1.3 | 386 | ||
| 49.0 % | +0.2 | 147 | ||
| 49.0 % | −1.5 | 102 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 129 | ||
| 47.1 % | −2.3 | 155 | ||
| 47.0 % | −2.2 | 219 | ||
| 46.0 % | −2.4 | 100 | ||
| 45.0 % | −3.0 | 120 | ||
| 44.9 % | −5.4 | 178 | ||
| 44.3 % | −5.2 | 332 | ||
| 43.6 % | −5.7 | 326 | ||
| 41.6 % | −8.4 | 221 | ||
| 40.9 % | −7.9 | 159 | ||
| 40.6 % | −6.5 | 128 | ||
| 40.5 % | −8.0 | 148 | ||
| 39.4 % | −9.7 | 180 | ||
| 32.5 % | −16.2 | 117 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.