Hecarim vs Rengar
51.6 % 48.4 %
Hecarim, 283 maçın 146 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.4 % −1.8 bekl. fark
Rengar vs HecarimKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Hecarim için Rengar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Rengar kazanıyor50 %Hecarim kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 42.0 % | 50 | ||
| 51.2 % | 84 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 53.1 % | 32 | ||
| 62.0 % | 50 |
Yama 26.20: %49.6 · 129 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Hecarim için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.9 % | +9.5 | 175 | ||
| 58.4 % | +5.2 | 166 | ||
| 57.9 % | +5.4 | 501 | ||
| 56.6 % | +5.1 | 530 | ||
| 55.9 % | +5.1 | 186 | ||
| 55.3 % | +3.5 | 590 | ||
| 53.8 % | +1.8 | 132 | ||
| 53.3 % | +3.2 | 150 | ||
| 53.0 % | +3.3 | 151 | ||
| 52.8 % | +3.5 | 108 | ||
| 52.1 % | +0.8 | 484 | ||
| 52.0 % | −0.1 | 196 | ||
| 52.0 % | +3.2 | 125 | ||
| 51.6 % | +0.4 | 744 | ||
| 51.6 % | −1.8 | 283 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 288 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 303 | ||
| 51.1 % | +1.6 | 231 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 361 | ||
| 50.3 % | +0.2 | 471 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 352 | ||
| 49.5 % | −2.2 | 101 | ||
| 49.4 % | −1.9 | 239 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 159 | ||
| 48.9 % | −0.4 | 436 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 229 | ||
| 48.0 % | −1.1 | 179 | ||
| 47.5 % | −1.2 | 472 | ||
| 47.4 % | +0.9 | 133 | ||
| 45.9 % | −5.5 | 599 | ||
| 45.0 % | −5.9 | 507 | ||
| 45.0 % | −5.1 | 322 | ||
| 44.7 % | −4.7 | 463 | ||
| 43.2 % | −7.9 | 250 | ||
| 43.1 % | −8.2 | 232 | ||
| 42.9 % | −6.9 | 203 | ||
| 36.5 % | −13.4 | 115 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.