Hecarim vs Master Yi
48.1 % 51.9 %
Hecarim, 497 maçın 239 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % −1.2 bekl. fark
Master Yi vs HecarimKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Hecarim için Master Yi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Master Yi kazanıyor50 %Hecarim kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 9 | ||
| 44.1 % | 34 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| 48.4 % | 31 | ||
| 40.7 % | 54 | ||
| 45.2 % | 104 | ||
| 50.0 % | 118 | ||
| 56.1 % | 41 | ||
| 65.6 % | 32 | ||
| 42.9 % | 42 |
Yama 26.20: %43.7 · 263 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Hecarim için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +9.2 | 198 | ||
| 57.8 % | +4.6 | 180 | ||
| 56.9 % | +6.1 | 209 | ||
| 56.0 % | +3.5 | 559 | ||
| 55.7 % | +4.2 | 596 | ||
| 54.3 % | +2.5 | 654 | ||
| 53.9 % | +3.8 | 165 | ||
| 53.3 % | +1.2 | 229 | ||
| 52.5 % | +3.2 | 122 | ||
| 52.4 % | +2.7 | 164 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 313 | ||
| 51.9 % | +2.4 | 260 | ||
| 51.8 % | +0.4 | 114 | ||
| 51.5 % | +0.3 | 810 | ||
| 50.8 % | −0.5 | 531 | ||
| 50.6 % | −0.8 | 403 | ||
| 50.5 % | −2.9 | 317 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 525 | ||
| 50.0 % | −2.0 | 148 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 344 | ||
| 49.6 % | −1.7 | 264 | ||
| 49.6 % | +0.8 | 139 | ||
| 49.5 % | −2.2 | 109 | ||
| 49.4 % | +0.1 | 389 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 175 | ||
| 48.1 % | −1.2 | 497 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 194 | ||
| 47.4 % | −1.5 | 253 | ||
| 46.3 % | −5.1 | 657 | ||
| 46.2 % | −3.9 | 104 | ||
| 45.7 % | −3.7 | 516 | ||
| 45.5 % | −3.2 | 532 | ||
| 45.2 % | −5.7 | 568 | ||
| 45.2 % | −1.3 | 146 | ||
| 44.6 % | −5.5 | 352 | ||
| 44.6 % | −6.5 | 285 | ||
| 44.0 % | −5.8 | 234 | ||
| 43.3 % | −8.0 | 261 | ||
| 37.5 % | −12.4 | 136 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.