Gwen vs Xin Zhao
46.8 % 53.2 %
Gwen, 109 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.9 % −5.1 bekl. fark
Xin Zhao vs GwenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gwen için Xin Zhao karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Xin Zhao kazanıyor50 %Gwen kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %46.3 · 82 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gwen için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.4 % | +5.4 | 256 | ||
| 55.6 % | +3.7 | 225 | ||
| 55.3 % | +6.2 | 152 | ||
| 55.2 % | +3.2 | 116 | ||
| 55.0 % | +3.9 | 318 | ||
| 54.5 % | +2.5 | 418 | ||
| 53.8 % | +2.8 | 212 | ||
| 53.3 % | +2.0 | 240 | ||
| 53.3 % | +3.7 | 120 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 175 | ||
| 53.1 % | +0.4 | 128 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 392 | ||
| 52.6 % | +0.5 | 234 | ||
| 52.1 % | +2.6 | 449 | ||
| 51.8 % | +0.1 | 224 | ||
| 51.2 % | −1.0 | 164 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 168 | ||
| 49.2 % | −1.4 | 185 | ||
| 48.0 % | −3.4 | 304 | ||
| 47.1 % | −6.5 | 136 | ||
| 46.8 % | −5.1 | 109 | ||
| 46.5 % | −5.2 | 327 | ||
| 46.1 % | −3.6 | 241 | ||
| 46.1 % | −4.2 | 217 | ||
| 45.8 % | −4.3 | 118 | ||
| 44.8 % | −6.4 | 163 | ||
| 44.7 % | −2.9 | 114 | ||
| 43.4 % | −6.3 | 182 | ||
| 43.0 % | −6.4 | 107 | ||
| 40.0 % | −9.5 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.