Gragas vs Jayce
61.6 % 38.4 %
Gragas, 237 maçın 146 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.4 % +8.2 bekl. fark
Jayce vs GragasKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gragas için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Gragas kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 63.3 % | 49 | ||
| 56.5 % | 62 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 62.3 % | 61 |
Yama 26.20: %58.6 · 111 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gragas için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.6 % | +8.2 | 237 | ||
| 59.5 % | +5.1 | 126 | ||
| 58.3 % | +7.6 | 163 | ||
| 58.1 % | +8.5 | 198 | ||
| 55.9 % | +5.2 | 161 | ||
| 55.4 % | +6.1 | 101 | ||
| 55.2 % | +5.2 | 154 | ||
| 52.4 % | +0.8 | 191 | ||
| 52.3 % | +1.3 | 149 | ||
| 51.5 % | +0.6 | 167 | ||
| 51.4 % | +1.6 | 107 | ||
| 51.1 % | +0.1 | 321 | ||
| 50.9 % | −0.2 | 159 | ||
| 50.0 % | −1.1 | 282 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 170 | ||
| 48.4 % | −1.6 | 159 | ||
| 48.3 % | −1.9 | 240 | ||
| 48.1 % | −2.1 | 135 | ||
| 48.1 % | −2.7 | 129 | ||
| 46.9 % | −3.0 | 145 | ||
| 46.9 % | −1.5 | 113 | ||
| 46.7 % | −4.4 | 199 | ||
| 46.6 % | −3.3 | 131 | ||
| 45.4 % | −5.4 | 119 | ||
| 43.9 % | −5.1 | 139 | ||
| 43.8 % | −7.6 | 112 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.