Gnar vs Trundle

Üst · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 143 maç

Gnar, 143 maçın 78 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % +4.4 bekl. fark

Trundle vs Gnar

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Gnar için Trundle karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıTrundle kazanıyor50 %Gnar kazanıyorMaç
Ironçok az maç 5
Bronzeçok az maç 6
Silverçok az maç 12
Goldçok az maç 9
Platinumçok az maç 15
Emerald68.3 % 41
Diamond64.7 % 34
Masterçok az maç 10
Grandmasterçok az maç 5
Challengerçok az maç 6

Yama 26.20: %55.1 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Gnar için diğer Üst eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Tahm Kench56.0 %+7.6175
K'Sante55.2 %+3.1605
Gragas54.9 %+6.4215
Varus54.9 %+3.0113
Garen54.8 %+6.4560
Trundle54.5 %+4.4143
Shen54.0 %+6.5328
Rumble53.9 %+2.7128
Riven53.2 %+3.1158
Tryndamere52.9 %+4.6261
Warwick52.9 %+4.9104
Dr. Mundo51.6 %+3.3273
Vladimir51.6 %+1.5124
Jax51.5 %+2.5390
Irelia51.3 %+2.6544
Akali51.3 %+1.3230
Sion51.3 %+1.8224
Aatrox51.0 %+1.6572
Kennen51.0 %+1.8200
Fiora50.6 %+2.4403
Yorick50.4 %+0.6284
Heimerdinger50.4 %+0.9113
Sett50.3 %+1.8555
Mordekaiser50.3 %+2.3457
Zaahen50.2 %+1.6221
Volibear49.8 %−0.1446
Yone49.7 %+0.7692
Darius49.7 %−0.4580
Cho'Gath49.7 %+1.7306
Renekton49.6 %+0.7565
Gwen49.0 %+0.2157
Ambessa48.4 %−1.2366
Pantheon48.2 %+0.3253
Jayce48.1 %−3.1605
Camille48.0 %−1.1346
Yasuo47.9 %−1.6378
Sylas47.6 %−1.1208
Illaoi47.5 %−0.1242
Urgot45.4 %−2.5282
Teemo45.0 %−2.4438
Nasus44.9 %−3.9432
Kayle44.9 %−3.3176
Ornn44.7 %−1.9396
Singed44.6 %−2.6204
Vayne44.4 %−6.7162
Gangplank44.1 %−4.5449
Olaf43.5 %−4.6276
Malphite42.0 %−5.5966
Kled41.2 %−6.5153

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.