Garen vs Riven

Üst · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 577 maç

Garen, 577 maçın 326 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.7 % +4.8 bekl. fark

Riven vs Garen

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Garen için Riven karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıRiven kazanıyor50 %Garen kazanıyorMaç
Ironçok az maç 4
Bronzeçok az maç 14
Silver54.1 % 37
Gold46.3 % 54
Platinum55.7 % 79
Emerald59.5 % 168
Diamond55.7 % 158
Master65.0 % 40
Grandmasterçok az maç 9
Challengerçok az maç 14

Yama 26.20: %56.7 · 353 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Garen için diğer Üst eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Varus58.3 %+4.8151
K'Sante57.7 %+4.0802
Riven56.5 %+4.8577
Sion56.4 %+5.3362
Jax55.1 %+4.51.680
Renekton54.2 %+3.7824
Nasus54.1 %+3.71.602
Zed53.9 %+4.7102
Jayce53.8 %+1.0556
Yasuo53.7 %+2.6559
Vladimir53.5 %+1.8198
Trundle53.2 %+1.5408
Aatrox53.1 %+2.11.021
Gragas51.9 %+1.8428
Yone51.4 %+0.81.396
Irelia51.4 %+1.1671
Dr. Mundo51.2 %+1.3570
Rumble51.1 %−1.7229
Master Yi50.8 %−1.9118
Kennen50.7 %−0.1280
Gwen50.5 %+0.1412
Akali50.4 %−1.2415
Sylas50.4 %+0.1117
Shen50.3 %+1.2759
Camille50.2 %−0.51.001
Illaoi50.1 %+0.9555
Zaahen50.1 %−0.1431
Ornn49.9 %+1.7591
Darius49.8 %−1.91.561
Mordekaiser49.8 %+0.21.347
Volibear49.8 %−1.7828
Poppy49.7 %−0.4145
Malphite49.4 %+0.31.010
Gangplank49.4 %−0.8724
Ambessa49.3 %−1.9515
Olaf49.3 %−0.4428
Singed49.1 %+0.3432
Vayne49.1 %−3.6377
Cho'Gath49.0 %−0.6667
Urgot48.6 %−0.9492
Warwick48.5 %−1.1229
Pantheon48.4 %−1.1475
Heimerdinger48.3 %−2.8261
Quinn47.9 %−0.6238
Sett47.5 %−2.61.404
Teemo47.5 %−1.51.019
Wukong47.0 %−2.3132
Yorick46.4 %−5.0543
Kled46.2 %−3.1331
Fiora45.7 %−4.1716
Gnar44.9 %−6.7554
Tahm Kench44.9 %−5.1450
Kayle44.1 %−5.7619
Tryndamere43.7 %−6.2854

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.