Garen vs Malzahar

Üst · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 110 maç

Garen, 110 maçın 58 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % +2.9 bekl. fark

Malzahar vs Garen

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Garen için Malzahar karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıMalzahar kazanıyor50 %Garen kazanıyorMaç
Ironçok az maç 1
Bronzeçok az maç 10
Silverçok az maç 15
Goldçok az maç 16
Platinumçok az maç 10
Emerald65.6 % 32
Diamondçok az maç 20
Masterçok az maç 5
Grandmasterçok az maç 1
Challengerçok az maç —

Yama 26.20: %50.0 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Garen için diğer Üst eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
K'Sante57.6 %+3.9891
Sion56.8 %+5.7398
Riven56.0 %+4.3647
Jax55.2 %+4.61.887
Varus55.2 %+1.7174
Nasus54.4 %+4.01.767
Renekton53.9 %+3.4926
Vladimir53.9 %+2.2217
Jayce53.8 %+1.0640
Yasuo53.1 %+2.0638
Trundle53.0 %+1.3440
Malzahar52.7 %+2.9110
Aatrox52.6 %+1.61.157
Gragas52.5 %+2.4472
Zed52.5 %+3.3118
Master Yi52.2 %−0.5134
Irelia52.1 %+1.8737
Rumble51.8 %−1.0251
Yone51.6 %+1.01.562
Dr. Mundo51.3 %+1.4636
Gwen51.1 %+0.7464
Kennen51.1 %+0.3307
Ornn51.0 %+2.8665
Zaahen50.7 %+0.5477
Poppy50.3 %+0.2157
Heimerdinger50.2 %−0.9299
Malphite50.1 %+1.01.135
Illaoi50.1 %+0.9615
Gangplank49.8 %−0.4803
Shen49.7 %+0.6845
Singed49.7 %+0.9481
Olaf49.7 %±0.0477
Darius49.6 %−2.11.791
Volibear49.6 %−1.9930
Camille49.4 %−1.31.118
Pantheon49.4 %−0.1544
Quinn49.4 %+0.9267
Mordekaiser49.3 %−0.31.551
Ambessa49.2 %−2.0577
Akali49.2 %−2.4461
Sylas49.2 %−1.1128
Urgot48.7 %−0.8546
Vayne48.4 %−4.3417
Cho'Gath48.2 %−1.4734
Warwick48.2 %−1.4257
Teemo48.0 %−1.01.140
Wukong48.0 %−1.3150
Yorick47.4 %−4.0593
Anivia47.0 %−3.3100
Sett46.8 %−3.31.560
Tahm Kench46.6 %−3.4519
Kled46.6 %−2.7365
Fiora46.0 %−3.8807
Gnar45.7 %−5.9621
Kayle45.3 %−4.5708
Tryndamere44.1 %−5.8945
Udyr41.0 %−10.6105

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.