Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ezreal için Irelia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Irelia kazanıyor50 %Ezreal kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 43.3 % | 30 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %49.3 · 73 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ezreal için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.7 % | +8.8 | 137 | ||
| 52.6 % | +5.4 | 228 | ||
| 51.8 % | +4.6 | 1.098 | ||
| 49.6 % | −0.3 | 115 | ||
| 49.3 % | +0.8 | 2.121 | ||
| 49.0 % | +4.3 | 1.314 | ||
| 48.7 % | +3.4 | 675 | ||
| 48.6 % | +2.6 | 5.675 | ||
| 48.5 % | +4.6 | 355 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 678 | ||
| 48.1 % | +0.9 | 6.241 | ||
| 47.7 % | +4.3 | 107 | ||
| 47.6 % | +0.9 | 4.995 | ||
| 47.3 % | +0.7 | 15.489 | ||
| 47.2 % | +1.0 | 7.567 | ||
| 47.2 % | +3.6 | 483 | ||
| 46.6 % | +0.3 | 3.113 | ||
| 46.5 % | +0.9 | 3.244 | ||
| 46.5 % | −0.5 | 2.343 | ||
| 46.2 % | +5.1 | 353 | ||
| 46.0 % | −0.4 | 5.120 | ||
| 45.7 % | −0.6 | 14.931 | ||
| 45.5 % | +0.6 | 7.966 | ||
| 45.4 % | +1.4 | 11.183 | ||
| 45.4 % | −1.2 | 2.721 | ||
| 45.3 % | −0.2 | 3.266 | ||
| 45.0 % | +1.6 | 582 | ||
| 44.8 % | −0.2 | 3.021 | ||
| 44.6 % | +0.3 | 2.661 | ||
| 44.6 % | +0.9 | 643 | ||
| 44.6 % | −4.7 | 101 | ||
| 44.5 % | −1.8 | 17.356 | ||
| 44.5 % | +1.2 | 569 | ||
| 44.4 % | +0.3 | 1.754 | ||
| 44.4 % | −0.6 | 108 | ||
| 44.3 % | −1.3 | 287 | ||
| 43.9 % | +0.3 | 909 | ||
| 43.8 % | −0.8 | 3.241 | ||
| 43.7 % | −0.8 | 373 | ||
| 43.5 % | +0.1 | 1.383 | ||
| 43.4 % | −1.5 | 316 | ||
| 42.9 % | −2.0 | 364 | ||
| 42.8 % | −3.6 | 2.722 | ||
| 42.4 % | −0.5 | 634 | ||
| 41.8 % | −3.9 | 165 | ||
| 41.6 % | −1.8 | 692 | ||
| 41.4 % | −2.9 | 249 | ||
| 40.6 % | −3.2 | 542 | ||
| 39.7 % | −4.4 | 1.696 | ||
| 39.3 % | −3.0 | 145 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.