Elise vs Soraka
47.6 % 52.4 %
Elise, 105 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −2.5 bekl. fark
Soraka vs EliseKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Elise için Soraka karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Soraka kazanıyor50 %Elise kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 43.8 % | 32 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %51.5 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Elise için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.6 % | +10.9 | 109 | ||
| 57.8 % | +6.3 | 187 | ||
| 55.5 % | +3.1 | 238 | ||
| 53.8 % | +3.6 | 169 | ||
| 53.4 % | +2.6 | 393 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 208 | ||
| 52.5 % | +3.4 | 141 | ||
| 52.1 % | +2.6 | 146 | ||
| 52.0 % | +1.1 | 175 | ||
| 50.7 % | +1.8 | 150 | ||
| 49.5 % | +0.6 | 107 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 205 | ||
| 48.3 % | −3.1 | 290 | ||
| 48.3 % | −4.4 | 147 | ||
| 47.9 % | −1.1 | 480 | ||
| 47.6 % | −2.5 | 105 | ||
| 47.2 % | −1.9 | 229 | ||
| 46.8 % | −3.4 | 111 | ||
| 45.7 % | −5.0 | 151 | ||
| 42.1 % | −7.1 | 190 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.