Draven vs Xerath
48.3 % 51.7 %
Draven, 238 maçın 115 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.1 % +0.2 bekl. fark
Xerath vs DravenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Draven için Xerath karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Xerath kazanıyor50 %Draven kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 43.1 % | 51 | ||
| 49.2 % | 65 | ||
| 56.8 % | 44 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %50.9 · 167 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Draven için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.5 % | +6.3 | 279 | ||
| 53.6 % | +2.8 | 1.126 | ||
| 53.2 % | −1.2 | 3.528 | ||
| 53.1 % | +0.2 | 962 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 4.638 | ||
| 52.2 % | +2.3 | 1.146 | ||
| 51.8 % | +0.2 | 2.340 | ||
| 51.6 % | +2.6 | 1.371 | ||
| 51.3 % | +1.9 | 1.829 | ||
| 51.3 % | −0.1 | 993 | ||
| 51.1 % | +0.1 | 5.424 | ||
| 51.1 % | +2.4 | 1.398 | ||
| 50.9 % | +1.8 | 639 | ||
| 50.7 % | +0.1 | 3.250 | ||
| 50.5 % | +1.2 | 3.594 | ||
| 50.0 % | −0.7 | 1.496 | ||
| 49.8 % | −0.9 | 5.653 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 2.754 | ||
| 49.7 % | −1.9 | 519 | ||
| 49.4 % | −1.4 | 2.305 | ||
| 49.2 % | −1.9 | 2.017 | ||
| 48.9 % | +0.5 | 5.398 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 1.347 | ||
| 48.5 % | −3.9 | 390 | ||
| 48.3 % | +0.2 | 238 | ||
| 47.4 % | −0.6 | 228 | ||
| 47.3 % | −1.2 | 793 | ||
| 47.1 % | +1.6 | 238 | ||
| 47.0 % | −0.3 | 362 | ||
| 46.0 % | −2.0 | 515 | ||
| 45.8 % | −3.1 | 225 | ||
| 45.7 % | −2.1 | 453 | ||
| 45.4 % | −2.4 | 920 | ||
| 44.6 % | −3.1 | 280 | ||
| 44.6 % | −4.7 | 184 | ||
| 44.2 % | −3.6 | 389 | ||
| 44.0 % | −5.3 | 207 | ||
| 43.8 % | −4.5 | 153 | ||
| 43.5 % | −5.0 | 751 | ||
| 43.5 % | −6.2 | 432 | ||
| 39.2 % | −10.8 | 120 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.