Draven vs Vladimir
52.0 % 48.0 %
Draven, 102 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % +2.9 bekl. fark
Vladimir vs DravenKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Draven için Vladimir karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vladimir kazanıyor50 %Draven kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 51.4 % | 37 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %49.3 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Draven için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.8 % | +0.6 | 511 | ||
| 53.6 % | +2.5 | 633 | ||
| 53.5 % | +2.8 | 2.420 | ||
| 53.5 % | +5.0 | 159 | ||
| 52.6 % | +0.9 | 1.216 | ||
| 52.5 % | +0.8 | 505 | ||
| 52.3 % | −2.2 | 1.901 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 745 | ||
| 52.0 % | +2.9 | 102 | ||
| 51.7 % | +1.9 | 586 | ||
| 51.4 % | +0.8 | 1.875 | ||
| 51.3 % | +2.5 | 718 | ||
| 50.8 % | +1.8 | 309 | ||
| 50.5 % | +1.1 | 1.866 | ||
| 50.2 % | −0.5 | 1.368 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 749 | ||
| 50.1 % | −1.0 | 2.756 | ||
| 49.9 % | −0.7 | 2.835 | ||
| 49.6 % | +1.5 | 2.736 | ||
| 49.4 % | −2.3 | 263 | ||
| 49.3 % | −1.6 | 1.230 | ||
| 49.2 % | +1.0 | 124 | ||
| 49.1 % | +1.4 | 265 | ||
| 48.8 % | +0.8 | 246 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 1.053 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 915 | ||
| 48.6 % | −0.6 | 109 | ||
| 47.8 % | −0.7 | 425 | ||
| 47.6 % | −3.2 | 681 | ||
| 47.2 % | −0.5 | 161 | ||
| 47.1 % | −0.1 | 191 | ||
| 46.9 % | −1.2 | 143 | ||
| 46.7 % | −0.9 | 463 | ||
| 46.2 % | −6.3 | 223 | ||
| 45.6 % | −3.4 | 125 | ||
| 44.6 % | −1.3 | 130 | ||
| 43.8 % | −3.9 | 219 | ||
| 41.7 % | −6.5 | 391 | ||
| 41.0 % | −9.2 | 229 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.