Dr. Mundo vs Teemo
47.7 % 52.3 %
Dr. Mundo, 285 maçın 136 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.5 % −0.8 bekl. fark
Teemo vs Dr. MundoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Dr. Mundo için Teemo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Teemo kazanıyor50 %Dr. Mundo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 51.4 % | 37 | ||
| 38.6 % | 44 | ||
| 52.2 % | 67 | ||
| 49.0 % | 49 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %52.0 · 171 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Dr. Mundo için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +9.2 | 235 | ||
| 57.9 % | +8.9 | 121 | ||
| 57.2 % | +7.0 | 334 | ||
| 56.7 % | +6.9 | 141 | ||
| 55.1 % | +2.9 | 303 | ||
| 54.9 % | +5.0 | 204 | ||
| 54.3 % | +3.6 | 140 | ||
| 54.0 % | +4.5 | 298 | ||
| 53.6 % | +2.2 | 196 | ||
| 53.5 % | +3.4 | 404 | ||
| 53.3 % | +1.9 | 595 | ||
| 52.9 % | +0.8 | 136 | ||
| 52.6 % | +3.6 | 196 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 271 | ||
| 52.0 % | +3.3 | 683 | ||
| 52.0 % | +3.1 | 306 | ||
| 51.9 % | +2.5 | 231 | ||
| 51.5 % | +1.1 | 167 | ||
| 51.0 % | +1.7 | 198 | ||
| 50.7 % | +0.8 | 361 | ||
| 50.0 % | +2.3 | 234 | ||
| 50.0 % | −3.0 | 200 | ||
| 49.7 % | −1.1 | 189 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 351 | ||
| 49.5 % | +1.1 | 212 | ||
| 49.0 % | +0.8 | 153 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 107 | ||
| 47.9 % | −3.2 | 121 | ||
| 47.7 % | −0.8 | 285 | ||
| 47.3 % | −2.1 | 112 | ||
| 47.1 % | −2.2 | 391 | ||
| 47.0 % | −3.3 | 436 | ||
| 47.0 % | −3.5 | 166 | ||
| 47.0 % | −2.3 | 132 | ||
| 46.7 % | −2.9 | 381 | ||
| 45.9 % | −4.5 | 640 | ||
| 43.7 % | −5.3 | 238 | ||
| 43.6 % | −6.4 | 179 | ||
| 43.2 % | −5.8 | 185 | ||
| 43.0 % | −7.1 | 165 | ||
| 41.9 % | −8.7 | 203 | ||
| 39.6 % | −9.8 | 323 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.