Diana vs Aatrox
48.5 % 51.5 %
Diana, 132 maçın 64 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.2 % −0.7 bekl. fark
Aatrox vs DianaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Diana için Aatrox karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aatrox kazanıyor50 %Diana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 47.4 % | 38 | ||
| 32.3 % | 31 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %46.4 · 97 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Diana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.7 % | +8.7 | 102 | ||
| 57.6 % | +5.7 | 512 | ||
| 54.3 % | +2.5 | 359 | ||
| 54.2 % | +4.3 | 773 | ||
| 53.3 % | +5.5 | 321 | ||
| 53.3 % | +4.4 | 229 | ||
| 52.9 % | +3.1 | 1.187 | ||
| 52.5 % | +2.6 | 162 | ||
| 52.2 % | +2.4 | 418 | ||
| 52.0 % | +3.3 | 331 | ||
| 51.8 % | +2.6 | 868 | ||
| 51.7 % | +1.5 | 1.630 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 300 | ||
| 50.9 % | ±0.0 | 493 | ||
| 50.9 % | +1.9 | 114 | ||
| 50.8 % | +2.2 | 319 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 880 | ||
| 50.4 % | +0.8 | 665 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 151 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 940 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 247 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 1.092 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 122 | ||
| 49.4 % | −0.8 | 682 | ||
| 49.1 % | −1.3 | 696 | ||
| 48.9 % | −0.2 | 352 | ||
| 48.8 % | +1.4 | 385 | ||
| 48.6 % | +0.3 | 432 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 132 | ||
| 48.1 % | +0.4 | 578 | ||
| 48.1 % | −0.2 | 106 | ||
| 47.7 % | −0.6 | 128 | ||
| 47.5 % | −2.0 | 1.194 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 665 | ||
| 47.5 % | −2.6 | 181 | ||
| 47.5 % | −0.3 | 162 | ||
| 47.3 % | −1.6 | 622 | ||
| 47.2 % | −0.9 | 411 | ||
| 47.2 % | +1.3 | 335 | ||
| 47.2 % | −3.2 | 216 | ||
| 46.8 % | −0.5 | 1.018 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 1.198 | ||
| 45.9 % | −2.8 | 1.046 | ||
| 45.5 % | −2.4 | 374 | ||
| 45.0 % | −2.9 | 360 | ||
| 44.4 % | −7.3 | 180 | ||
| 44.2 % | −4.0 | 661 | ||
| 43.1 % | −4.5 | 951 | ||
| 42.8 % | −5.0 | 159 | ||
| 42.3 % | −6.1 | 624 | ||
| 40.9 % | −9.4 | 186 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.