Darius vs Illaoi
45.5 % 54.5 %
Darius, 424 maçın 193 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.3 % −2.8 bekl. fark
Illaoi vs DariusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Darius için Illaoi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Illaoi kazanıyor50 %Darius kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 23 | ||
| 48.7 % | 39 | ||
| 52.2 % | 46 | ||
| 55.0 % | 40 | ||
| 46.3 % | 67 | ||
| 40.2 % | 97 | ||
| 41.3 % | 80 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %50.2 · 229 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Darius için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.1 % | +6.1 | 221 | ||
| 53.5 % | +1.4 | 144 | ||
| 53.2 % | +4.1 | 442 | ||
| 53.2 % | +4.0 | 421 | ||
| 53.0 % | +5.2 | 234 | ||
| 52.7 % | +4.7 | 636 | ||
| 52.5 % | +2.9 | 318 | ||
| 52.2 % | +3.7 | 230 | ||
| 52.1 % | −0.7 | 411 | ||
| 52.0 % | +2.5 | 558 | ||
| 51.3 % | +2.8 | 265 | ||
| 50.9 % | −0.9 | 450 | ||
| 50.8 % | +1.3 | 901 | ||
| 50.8 % | +1.6 | 374 | ||
| 50.6 % | −0.3 | 324 | ||
| 50.4 % | +1.8 | 913 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 584 | ||
| 50.3 % | +3.5 | 392 | ||
| 50.1 % | +0.3 | 343 | ||
| 49.8 % | +1.4 | 806 | ||
| 49.8 % | +1.4 | 438 | ||
| 49.3 % | −0.2 | 758 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 128 | ||
| 48.7 % | +0.3 | 228 | ||
| 48.6 % | +0.3 | 527 | ||
| 48.6 % | ±0.0 | 284 | ||
| 48.5 % | +1.7 | 101 | ||
| 47.8 % | −1.5 | 228 | ||
| 47.7 % | −0.3 | 172 | ||
| 47.6 % | −0.6 | 353 | ||
| 47.5 % | −2.5 | 640 | ||
| 47.4 % | −1.6 | 513 | ||
| 47.4 % | −2.0 | 329 | ||
| 47.0 % | −2.4 | 624 | ||
| 46.6 % | −5.2 | 103 | ||
| 46.3 % | −1.4 | 339 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 272 | ||
| 46.2 % | −3.5 | 171 | ||
| 46.0 % | −3.1 | 1.048 | ||
| 46.0 % | −3.3 | 189 | ||
| 45.9 % | −2.4 | 377 | ||
| 45.5 % | −2.8 | 424 | ||
| 45.5 % | −2.8 | 257 | ||
| 45.4 % | −2.0 | 595 | ||
| 45.2 % | −5.2 | 221 | ||
| 43.7 % | −3.6 | 323 | ||
| 43.1 % | −5.5 | 480 | ||
| 42.7 % | −6.0 | 300 | ||
| 41.2 % | −6.1 | 182 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.