Caitlyn vs Zeri
51.5 % 48.5 %
Caitlyn, 1.400 maçın 721 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.6 % +4.9 bekl. fark
Zeri vs CaitlynKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Caitlyn için Zeri karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zeri kazanıyor50 %Caitlyn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 16 | ||
| 58.3 % | 36 | ||
| 42.4 % | 59 | ||
| 53.3 % | 92 | ||
| 54.9 % | 173 | ||
| 49.3 % | 359 | ||
| 53.4 % | 363 | ||
| 55.1 % | 127 | ||
| 46.8 % | 77 | ||
| 50.0 % | 98 |
Yama 26.20: %49.6 · 795 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Caitlyn için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.5 % | +4.9 | 535 | ||
| 54.0 % | +2.5 | 1.270 | ||
| 52.7 % | −0.6 | 5.953 | ||
| 52.4 % | +2.9 | 1.821 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 1.240 | ||
| 52.2 % | +3.0 | 4.925 | ||
| 52.1 % | +4.2 | 219 | ||
| 51.5 % | +4.9 | 1.400 | ||
| 51.2 % | +0.7 | 3.255 | ||
| 51.1 % | +0.8 | 575 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 1.822 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 3.377 | ||
| 49.4 % | −0.1 | 4.227 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 6.633 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 1.530 | ||
| 49.0 % | +1.7 | 1.669 | ||
| 49.0 % | +3.6 | 349 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 3.215 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 1.184 | ||
| 48.3 % | +0.6 | 4.690 | ||
| 48.2 % | −1.3 | 9.783 | ||
| 48.0 % | −0.5 | 1.790 | ||
| 47.6 % | +0.3 | 1.004 | ||
| 47.6 % | −3.2 | 166 | ||
| 47.5 % | +1.4 | 609 | ||
| 47.5 % | +1.7 | 377 | ||
| 47.4 % | +1.0 | 890 | ||
| 47.1 % | +0.2 | 8.587 | ||
| 47.1 % | ±0.0 | 172 | ||
| 46.6 % | +0.1 | 219 | ||
| 46.3 % | −0.2 | 905 | ||
| 46.2 % | −1.6 | 2.211 | ||
| 46.2 % | −2.2 | 221 | ||
| 45.7 % | −0.6 | 311 | ||
| 45.2 % | −3.1 | 931 | ||
| 44.9 % | −3.8 | 408 | ||
| 44.4 % | +0.7 | 178 | ||
| 44.3 % | −1.6 | 386 | ||
| 43.2 % | −2.8 | 310 | ||
| 42.1 % | −4.6 | 107 | ||
| 40.2 % | −5.8 | 351 | ||
| 39.4 % | −7.9 | 170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.