Caitlyn vs Tristana
48.6 % 51.4 %
Caitlyn, 3.497 maçın 1.699 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.7 % +0.9 bekl. fark
Tristana vs CaitlynKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Caitlyn için Tristana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tristana kazanıyor50 %Caitlyn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| 43.7 % | 119 | ||
| 50.2 % | 285 | ||
| 51.0 % | 302 | ||
| 53.6 % | 336 | ||
| 46.6 % | 457 | ||
| 47.9 % | 838 | ||
| 48.9 % | 744 | ||
| 51.2 % | 215 | ||
| 44.9 % | 78 | ||
| 38.2 % | 123 |
Yama 26.20: %48.3 · 1.978 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Caitlyn için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.9 % | +4.3 | 384 | ||
| 54.2 % | +6.3 | 168 | ||
| 53.7 % | +3.8 | 942 | ||
| 53.1 % | +1.6 | 974 | ||
| 52.9 % | −0.4 | 4.408 | ||
| 52.4 % | +3.2 | 3.695 | ||
| 51.7 % | +2.2 | 1.356 | ||
| 51.4 % | +4.8 | 1.073 | ||
| 50.6 % | +0.3 | 427 | ||
| 50.4 % | +1.3 | 1.346 | ||
| 50.2 % | −0.3 | 2.375 | ||
| 49.3 % | −0.2 | 3.168 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 4.888 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 2.539 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 1.146 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 2.371 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 861 | ||
| 48.6 % | +0.9 | 3.497 | ||
| 48.4 % | +1.1 | 1.249 | ||
| 48.3 % | −1.2 | 7.170 | ||
| 48.3 % | +2.2 | 462 | ||
| 47.9 % | −0.6 | 1.318 | ||
| 47.9 % | +2.5 | 261 | ||
| 47.6 % | +1.1 | 164 | ||
| 47.3 % | +0.9 | 662 | ||
| 47.2 % | +0.3 | 6.320 | ||
| 46.4 % | −1.9 | 713 | ||
| 46.1 % | −1.2 | 744 | ||
| 45.5 % | −0.8 | 235 | ||
| 45.4 % | −5.4 | 119 | ||
| 45.1 % | −1.4 | 669 | ||
| 45.1 % | −0.9 | 215 | ||
| 45.0 % | −0.8 | 289 | ||
| 45.0 % | −3.4 | 169 | ||
| 44.9 % | −2.9 | 1.651 | ||
| 43.9 % | −3.2 | 132 | ||
| 43.8 % | +0.1 | 137 | ||
| 43.5 % | −5.2 | 299 | ||
| 43.1 % | −2.8 | 304 | ||
| 39.0 % | −7.0 | 264 | ||
| 37.2 % | −10.1 | 129 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.