Caitlyn vs Ezreal
52.9 % 47.1 %
Caitlyn, 4.601 maçın 2.432 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % −0.4 bekl. fark
Ezreal vs CaitlynKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Caitlyn için Ezreal karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ezreal kazanıyor50 %Caitlyn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| 44.0 % | 84 | ||
| 47.2 % | 252 | ||
| 45.5 % | 301 | ||
| 53.8 % | 409 | ||
| 52.1 % | 630 | ||
| 53.0 % | 1.235 | ||
| 55.6 % | 1.080 | ||
| 58.4 % | 281 | ||
| 52.5 % | 118 | ||
| 52.6 % | 211 |
Yama 26.20: %53.6 · 2.522 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Caitlyn için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.2 % | +4.6 | 404 | ||
| 54.2 % | +6.3 | 177 | ||
| 53.3 % | +1.8 | 1.016 | ||
| 53.3 % | +3.4 | 992 | ||
| 52.9 % | −0.4 | 4.601 | ||
| 52.4 % | +3.2 | 3.885 | ||
| 52.0 % | +2.5 | 1.417 | ||
| 51.7 % | +5.1 | 1.117 | ||
| 50.3 % | −0.2 | 2.505 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 450 | ||
| 49.9 % | +0.8 | 1.424 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 2.655 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 5.148 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 3.315 | ||
| 49.0 % | −0.9 | 2.508 | ||
| 48.9 % | −0.8 | 1.201 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 911 | ||
| 48.4 % | +0.7 | 3.694 | ||
| 48.3 % | +1.0 | 1.316 | ||
| 48.2 % | −1.3 | 7.547 | ||
| 47.8 % | −0.7 | 1.393 | ||
| 47.8 % | +1.4 | 693 | ||
| 47.8 % | +1.7 | 481 | ||
| 47.7 % | +1.2 | 172 | ||
| 47.3 % | +1.9 | 275 | ||
| 47.2 % | +0.3 | 6.692 | ||
| 46.6 % | −0.7 | 789 | ||
| 46.6 % | −4.2 | 133 | ||
| 46.1 % | −2.2 | 746 | ||
| 46.0 % | −0.3 | 248 | ||
| 45.8 % | ±0.0 | 301 | ||
| 45.8 % | −2.6 | 179 | ||
| 45.3 % | −1.2 | 713 | ||
| 45.1 % | −2.7 | 1.738 | ||
| 44.6 % | −4.1 | 314 | ||
| 44.6 % | −2.5 | 139 | ||
| 44.3 % | −1.7 | 228 | ||
| 44.0 % | +0.3 | 141 | ||
| 43.6 % | −2.3 | 314 | ||
| 38.8 % | −7.2 | 278 | ||
| 37.7 % | −9.6 | 130 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.