Briar vs Zac
42.9 % 57.1 %
Briar, 168 maçın 72 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % −5.5 bekl. fark
Zac vs BriarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Briar için Zac karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zac kazanıyor50 %Briar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 45.5 % | 44 | ||
| 44.0 % | 50 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %44.4 · 90 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Briar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +10.6 | 237 | ||
| 56.5 % | +6.7 | 138 | ||
| 55.6 % | +4.7 | 169 | ||
| 55.3 % | +6.4 | 333 | ||
| 54.6 % | +4.2 | 401 | ||
| 54.2 % | +3.9 | 142 | ||
| 53.8 % | +3.7 | 837 | ||
| 53.5 % | +2.8 | 645 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 131 | ||
| 52.8 % | +3.6 | 305 | ||
| 52.7 % | +3.9 | 146 | ||
| 51.9 % | −0.4 | 289 | ||
| 51.3 % | −0.1 | 435 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 300 | ||
| 51.3 % | +3.6 | 195 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 619 | ||
| 50.7 % | +2.5 | 690 | ||
| 50.7 % | −0.3 | 282 | ||
| 50.3 % | +1.3 | 338 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 215 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 166 | ||
| 49.9 % | +1.7 | 345 | ||
| 49.1 % | +0.5 | 161 | ||
| 49.0 % | −0.1 | 353 | ||
| 49.0 % | +0.7 | 200 | ||
| 49.0 % | +1.2 | 153 | ||
| 48.6 % | +0.4 | 146 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 103 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 215 | ||
| 48.3 % | −2.0 | 542 | ||
| 48.3 % | −1.4 | 180 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 407 | ||
| 47.8 % | +0.2 | 558 | ||
| 47.5 % | −2.7 | 375 | ||
| 46.9 % | −1.8 | 429 | ||
| 45.9 % | −3.1 | 425 | ||
| 45.8 % | −5.2 | 166 | ||
| 43.5 % | −1.9 | 232 | ||
| 43.4 % | −4.9 | 505 | ||
| 43.0 % | −6.3 | 100 | ||
| 42.9 % | −5.5 | 168 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.