Briar vs Jax
45.8 % 54.2 %
Briar, 166 maçın 76 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.0 % −5.2 bekl. fark
Jax vs BriarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Briar için Jax karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jax kazanıyor50 %Briar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 43.2 % | 37 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %46.9 · 98 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Briar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +10.6 | 237 | ||
| 56.5 % | +6.7 | 138 | ||
| 55.6 % | +4.7 | 169 | ||
| 55.3 % | +6.4 | 333 | ||
| 54.8 % | +4.4 | 403 | ||
| 54.2 % | +3.9 | 142 | ||
| 53.9 % | +3.8 | 839 | ||
| 53.6 % | +2.9 | 646 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 131 | ||
| 52.8 % | +3.6 | 305 | ||
| 52.7 % | +3.9 | 146 | ||
| 51.9 % | −0.4 | 289 | ||
| 51.3 % | −0.1 | 435 | ||
| 51.2 % | +0.9 | 301 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 619 | ||
| 51.0 % | +3.3 | 196 | ||
| 50.7 % | −0.3 | 282 | ||
| 50.6 % | +2.4 | 692 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 215 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 340 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 166 | ||
| 49.7 % | +1.5 | 346 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 162 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 354 | ||
| 49.0 % | +1.2 | 153 | ||
| 48.6 % | +0.4 | 146 | ||
| 48.5 % | +0.2 | 202 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 103 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 215 | ||
| 48.3 % | −2.0 | 543 | ||
| 48.3 % | −1.5 | 408 | ||
| 48.3 % | −1.4 | 180 | ||
| 47.8 % | +0.2 | 559 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 377 | ||
| 46.6 % | −2.1 | 431 | ||
| 45.9 % | −3.1 | 425 | ||
| 45.8 % | −5.2 | 166 | ||
| 43.5 % | −1.9 | 232 | ||
| 43.4 % | −4.9 | 505 | ||
| 43.0 % | −6.3 | 100 | ||
| 42.4 % | −6.0 | 170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.