Briar vs Evelynn
49.4 % 50.6 %
Briar, 154 maçın 76 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +0.4 bekl. fark
Evelynn vs BriarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Briar için Evelynn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Evelynn kazanıyor50 %Briar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 50.0 % | 48 | ||
| 45.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %49.4 · 87 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Briar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.5 % | +10.3 | 210 | ||
| 55.7 % | +4.8 | 158 | ||
| 54.9 % | +6.0 | 295 | ||
| 54.7 % | +4.3 | 364 | ||
| 54.1 % | +3.8 | 133 | ||
| 54.0 % | +4.2 | 126 | ||
| 53.4 % | +3.3 | 751 | ||
| 52.7 % | +3.9 | 131 | ||
| 52.5 % | +4.8 | 179 | ||
| 52.4 % | +3.2 | 286 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 581 | ||
| 52.2 % | +1.9 | 272 | ||
| 52.2 % | +0.1 | 113 | ||
| 51.5 % | −0.8 | 262 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 563 | ||
| 51.1 % | +2.9 | 133 | ||
| 50.6 % | +1.6 | 312 | ||
| 50.6 % | −0.4 | 255 | ||
| 50.2 % | +2.0 | 627 | ||
| 50.0 % | −1.4 | 398 | ||
| 49.8 % | +1.6 | 313 | ||
| 49.8 % | +1.4 | 201 | ||
| 49.4 % | +0.3 | 324 | ||
| 49.4 % | +0.4 | 154 | ||
| 49.1 % | −1.2 | 499 | ||
| 48.9 % | +0.6 | 176 | ||
| 48.5 % | −1.3 | 373 | ||
| 48.2 % | +0.2 | 193 | ||
| 48.1 % | +0.5 | 514 | ||
| 48.1 % | −1.6 | 160 | ||
| 48.0 % | −0.6 | 148 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 342 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 394 | ||
| 46.7 % | −4.3 | 150 | ||
| 46.4 % | −1.4 | 138 | ||
| 44.8 % | −4.2 | 388 | ||
| 43.3 % | −2.1 | 217 | ||
| 43.1 % | −5.2 | 443 | ||
| 42.5 % | −5.9 | 153 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.