Briar vs Bel'Veth
47.9 % 52.1 %
Briar, 192 maçın 92 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.0 % −0.1 bekl. fark
Bel'Veth vs BriarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Briar için Bel'Veth karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bel'Veth kazanıyor50 %Briar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 50.9 % | 57 | ||
| 40.4 % | 47 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %53.9 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Briar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +10.6 | 209 | ||
| 56.1 % | +5.2 | 157 | ||
| 54.8 % | +5.9 | 294 | ||
| 54.7 % | +4.3 | 362 | ||
| 54.1 % | +3.8 | 133 | ||
| 54.0 % | +4.2 | 126 | ||
| 53.4 % | +3.3 | 746 | ||
| 52.4 % | +2.1 | 271 | ||
| 52.3 % | +3.1 | 285 | ||
| 52.3 % | +3.5 | 130 | ||
| 52.3 % | +0.2 | 111 | ||
| 52.2 % | +4.5 | 178 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 580 | ||
| 51.7 % | −0.6 | 261 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 559 | ||
| 51.1 % | +2.9 | 133 | ||
| 50.6 % | +1.6 | 312 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 252 | ||
| 50.1 % | +1.9 | 623 | ||
| 50.1 % | −1.3 | 395 | ||
| 50.0 % | +1.8 | 312 | ||
| 50.0 % | +1.6 | 200 | ||
| 49.7 % | +0.6 | 322 | ||
| 49.4 % | +0.4 | 154 | ||
| 49.1 % | −1.2 | 497 | ||
| 48.6 % | +0.3 | 175 | ||
| 48.4 % | −1.4 | 372 | ||
| 48.0 % | −0.6 | 148 | ||
| 47.9 % | +0.3 | 511 | ||
| 47.9 % | −0.1 | 192 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 339 | ||
| 47.8 % | −1.9 | 159 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 394 | ||
| 46.7 % | −4.3 | 150 | ||
| 46.4 % | −1.4 | 138 | ||
| 44.7 % | −4.3 | 387 | ||
| 43.5 % | −1.9 | 216 | ||
| 43.3 % | −5.0 | 441 | ||
| 42.1 % | −6.3 | 152 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.