Braum vs Alistar
48.6 % 51.4 %
Braum, 656 maçın 319 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % −2.3 bekl. fark
Alistar vs BraumKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Braum için Alistar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Alistar kazanıyor50 %Braum kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 37.8 % | 45 | ||
| 49.6 % | 139 | ||
| 49.3 % | 205 | ||
| 52.6 % | 95 | ||
| 49.1 % | 55 | ||
| 49.4 % | 85 |
Yama 26.20: %47.6 · 353 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Braum için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.6 % | +7.1 | 104 | ||
| 58.3 % | +6.1 | 168 | ||
| 57.0 % | +3.3 | 107 | ||
| 56.6 % | +3.0 | 553 | ||
| 56.1 % | +3.2 | 387 | ||
| 56.1 % | +0.1 | 205 | ||
| 55.4 % | +5.2 | 175 | ||
| 54.6 % | +3.9 | 152 | ||
| 54.3 % | +0.8 | 427 | ||
| 53.4 % | +1.6 | 614 | ||
| 53.2 % | +0.6 | 188 | ||
| 53.1 % | +3.5 | 145 | ||
| 53.0 % | +0.6 | 1.786 | ||
| 52.7 % | +0.1 | 311 | ||
| 52.5 % | +1.3 | 714 | ||
| 52.4 % | +0.9 | 508 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 422 | ||
| 51.7 % | −1.7 | 565 | ||
| 51.7 % | −1.2 | 290 | ||
| 51.6 % | ±0.0 | 1.167 | ||
| 51.6 % | +1.6 | 830 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 186 | ||
| 51.3 % | −0.7 | 228 | ||
| 50.7 % | −1.2 | 203 | ||
| 50.4 % | +0.5 | 2.021 | ||
| 50.4 % | −1.4 | 274 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 601 | ||
| 50.1 % | −1.6 | 441 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 328 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 1.110 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 429 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 498 | ||
| 49.5 % | −2.4 | 196 | ||
| 49.0 % | −2.1 | 239 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 656 | ||
| 47.5 % | −2.7 | 434 | ||
| 45.5 % | −3.9 | 143 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.