Brand vs Vayne
47.0 % 53.0 %
Brand, 132 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.5 % −5.5 bekl. fark
Vayne vs BrandKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Brand için Vayne karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vayne kazanıyor50 %Brand kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 48.6 % | 35 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %44.6 · 101 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Brand için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.8 % | +4.9 | 206 | ||
| 56.5 % | +1.0 | 375 | ||
| 56.4 % | +2.4 | 101 | ||
| 55.1 % | +2.4 | 245 | ||
| 54.7 % | +2.9 | 589 | ||
| 54.0 % | +2.3 | 374 | ||
| 53.3 % | +3.7 | 105 | ||
| 53.2 % | +2.7 | 218 | ||
| 52.9 % | +1.9 | 155 | ||
| 52.8 % | +1.3 | 301 | ||
| 52.6 % | +0.8 | 479 | ||
| 51.7 % | +0.6 | 211 | ||
| 51.5 % | +1.4 | 132 | ||
| 50.7 % | +0.9 | 136 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 364 | ||
| 50.0 % | −2.2 | 208 | ||
| 50.0 % | −1.9 | 100 | ||
| 49.7 % | +0.2 | 591 | ||
| 49.7 % | −2.4 | 153 | ||
| 49.4 % | −2.4 | 166 | ||
| 47.9 % | −4.2 | 612 | ||
| 47.0 % | −5.5 | 132 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.