Brand vs Aurelion Sol
52.9 % 47.1 %
Brand, 104 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.4 % +3.5 bekl. fark
Aurelion Sol vs BrandKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Brand için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Brand kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %55.0 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Brand için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.9 % | +8.3 | 113 | ||
| 57.0 % | +3.6 | 200 | ||
| 56.7 % | +7.7 | 247 | ||
| 56.6 % | +6.1 | 198 | ||
| 55.0 % | +1.8 | 151 | ||
| 53.4 % | +3.1 | 341 | ||
| 52.9 % | +3.5 | 104 | ||
| 51.3 % | +3.3 | 189 | ||
| 51.2 % | +1.9 | 168 | ||
| 51.1 % | +2.1 | 235 | ||
| 50.9 % | ±0.0 | 285 | ||
| 50.4 % | +1.4 | 478 | ||
| 50.1 % | +1.1 | 425 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 576 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 613 | ||
| 49.2 % | +0.3 | 130 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 315 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 150 | ||
| 48.2 % | −0.8 | 353 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 193 | ||
| 48.1 % | −3.2 | 376 | ||
| 47.9 % | −1.3 | 119 | ||
| 47.5 % | −1.7 | 259 | ||
| 47.4 % | −2.4 | 323 | ||
| 47.2 % | −1.4 | 235 | ||
| 47.0 % | −2.3 | 396 | ||
| 47.0 % | −1.4 | 264 | ||
| 46.2 % | −2.3 | 301 | ||
| 45.8 % | −3.3 | 251 | ||
| 44.8 % | −3.1 | 241 | ||
| 44.0 % | −6.1 | 116 | ||
| 43.8 % | −4.8 | 272 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.