Bel'Veth vs Xin Zhao
47.5 % 52.5 %
Bel'Veth, 118 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % −4.8 bekl. fark
Xin Zhao vs Bel'VethKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Bel'Veth için Xin Zhao karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Xin Zhao kazanıyor50 %Bel'Veth kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %42.9 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Bel'Veth için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +9.9 | 111 | ||
| 59.8 % | +8.1 | 266 | ||
| 56.6 % | +4.3 | 468 | ||
| 55.7 % | +2.2 | 183 | ||
| 55.6 % | +3.1 | 205 | ||
| 55.1 % | +3.4 | 434 | ||
| 54.5 % | +2.5 | 191 | ||
| 54.3 % | +3.1 | 278 | ||
| 54.0 % | +2.9 | 252 | ||
| 53.8 % | +2.4 | 277 | ||
| 52.9 % | +1.1 | 435 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 142 | ||
| 52.0 % | +0.9 | 250 | ||
| 51.5 % | −1.4 | 359 | ||
| 50.9 % | −1.1 | 114 | ||
| 50.7 % | +0.2 | 404 | ||
| 49.3 % | −2.8 | 531 | ||
| 49.2 % | −0.1 | 382 | ||
| 49.2 % | −0.1 | 124 | ||
| 49.1 % | −3.2 | 214 | ||
| 48.9 % | −1.1 | 284 | ||
| 48.9 % | −0.4 | 139 | ||
| 48.8 % | −2.7 | 291 | ||
| 48.4 % | −3.5 | 320 | ||
| 47.5 % | −4.8 | 118 | ||
| 47.4 % | −2.5 | 152 | ||
| 47.3 % | −2.4 | 419 | ||
| 47.2 % | −3.7 | 320 | ||
| 46.6 % | −1.4 | 148 | ||
| 46.2 % | −4.2 | 314 | ||
| 46.2 % | −5.1 | 119 | ||
| 45.8 % | −4.2 | 177 | ||
| 45.5 % | −4.3 | 132 | ||
| 43.6 % | −6.3 | 225 | ||
| 42.9 % | −7.8 | 161 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.