Aurora vs Talon
53.9 % 46.1 %
Aurora, 102 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.6 % +2.3 bekl. fark
Talon vs AuroraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aurora için Talon karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Talon kazanıyor50 %Aurora kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %50.0 · 44 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aurora için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +6.5 | 239 | ||
| 57.4 % | +4.1 | 289 | ||
| 54.8 % | +4.4 | 155 | ||
| 54.6 % | +0.6 | 130 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 199 | ||
| 54.3 % | +3.6 | 173 | ||
| 53.9 % | +2.3 | 102 | ||
| 53.6 % | +2.6 | 224 | ||
| 53.5 % | +2.3 | 256 | ||
| 53.2 % | +1.7 | 348 | ||
| 53.2 % | +2.1 | 156 | ||
| 52.9 % | +1.9 | 314 | ||
| 52.1 % | +1.3 | 167 | ||
| 51.7 % | +0.6 | 145 | ||
| 51.1 % | −0.2 | 176 | ||
| 50.8 % | ±0.0 | 179 | ||
| 50.5 % | −2.0 | 285 | ||
| 50.0 % | −1.8 | 424 | ||
| 50.0 % | −2.8 | 132 | ||
| 50.0 % | −1.6 | 110 | ||
| 49.5 % | −1.6 | 214 | ||
| 49.0 % | −1.5 | 145 | ||
| 48.2 % | −4.5 | 110 | ||
| 47.8 % | −2.9 | 389 | ||
| 47.8 % | −3.8 | 289 | ||
| 47.1 % | −3.8 | 172 | ||
| 45.2 % | −6.5 | 347 | ||
| 44.1 % | −5.5 | 179 | ||
| 41.4 % | −7.5 | 133 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.