Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ashe için Yasuo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yasuo kazanıyor50 %Ashe kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 20 | ||
| 54.8 % | 42 | ||
| 50.0 % | 38 | ||
| 52.8 % | 53 | ||
| 42.6 % | 61 | ||
| 46.8 % | 124 | ||
| 47.3 % | 129 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %48.9 · 311 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ashe için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.1 % | +3.3 | 290 | ||
| 52.6 % | −0.7 | 2.409 | ||
| 51.8 % | +5.3 | 137 | ||
| 51.6 % | +2.7 | 889 | ||
| 51.2 % | +3.8 | 935 | ||
| 50.9 % | +1.2 | 960 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 1.625 | ||
| 50.6 % | −1.2 | 621 | ||
| 50.4 % | +0.4 | 4.204 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 920 | ||
| 50.0 % | +3.0 | 180 | ||
| 49.9 % | +0.3 | 3.536 | ||
| 49.9 % | +1.0 | 957 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 1.586 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 768 | ||
| 49.3 % | −0.1 | 2.553 | ||
| 49.3 % | +1.2 | 2.354 | ||
| 48.9 % | −0.6 | 4.234 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 2.169 | ||
| 48.4 % | +0.3 | 1.088 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 858 | ||
| 47.6 % | +0.7 | 511 | ||
| 47.6 % | +1.6 | 252 | ||
| 47.6 % | −0.5 | 147 | ||
| 47.5 % | −0.3 | 387 | ||
| 47.2 % | +0.4 | 826 | ||
| 47.1 % | +0.1 | 3.962 | ||
| 45.5 % | −5.3 | 268 | ||
| 45.1 % | −1.1 | 164 | ||
| 45.0 % | −1.4 | 444 | ||
| 43.6 % | −2.9 | 133 | ||
| 43.3 % | −2.8 | 171 | ||
| 43.2 % | −4.6 | 368 | ||
| 42.2 % | −6.2 | 116 | ||
| 41.6 % | −4.4 | 154 | ||
| 41.3 % | −5.0 | 121 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.