Ashe vs Caitlyn
50.4 % 49.6 %
Ashe, 2.769 maçın 1.395 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % +0.1 bekl. fark
Caitlyn vs AsheKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ashe için Caitlyn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Caitlyn kazanıyor50 %Ashe kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| 51.7 % | 151 | ||
| 49.4 % | 271 | ||
| 44.0 % | 307 | ||
| 51.4 % | 313 | ||
| 44.6 % | 404 | ||
| 52.8 % | 640 | ||
| 54.4 % | 487 | ||
| 50.0 % | 112 | ||
| 42.1 % | 38 | ||
| 69.6 % | 46 |
Yama 26.20: %49.2 · 1.520 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ashe için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.3 % | +5.4 | 199 | ||
| 53.8 % | +0.2 | 1.520 | ||
| 52.1 % | +0.3 | 397 | ||
| 51.6 % | +2.8 | 641 | ||
| 51.2 % | +1.4 | 629 | ||
| 51.0 % | +0.2 | 1.056 | ||
| 50.8 % | +0.6 | 608 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 569 | ||
| 50.5 % | +0.5 | 2.317 | ||
| 50.4 % | +0.1 | 2.769 | ||
| 50.2 % | +2.6 | 590 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 502 | ||
| 50.0 % | +2.0 | 1.567 | ||
| 50.0 % | +1.4 | 252 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 1.352 | ||
| 49.1 % | −0.4 | 1.790 | ||
| 48.7 % | −1.5 | 1.065 | ||
| 48.6 % | −1.2 | 2.792 | ||
| 48.3 % | +0.2 | 715 | ||
| 48.1 % | +1.3 | 343 | ||
| 47.9 % | +1.3 | 121 | ||
| 47.7 % | +0.8 | 553 | ||
| 47.5 % | −2.5 | 545 | ||
| 46.9 % | −0.3 | 2.622 | ||
| 46.4 % | −4.2 | 183 | ||
| 46.4 % | +0.1 | 112 | ||
| 45.6 % | −0.8 | 169 | ||
| 44.8 % | −1.9 | 286 | ||
| 42.6 % | −3.5 | 115 | ||
| 42.6 % | −3.1 | 108 | ||
| 42.6 % | −6.4 | 101 | ||
| 41.5 % | −6.1 | 248 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.