Aphelios vs Viktor
44.3 % 55.7 %
Aphelios, 357 maçın 158 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % −4.4 bekl. fark
Viktor vs ApheliosKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Aphelios için Viktor karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Viktor kazanıyor50 %Aphelios kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 41.5 % | 94 | ||
| 45.5 % | 110 | ||
| 60.9 % | 46 | ||
| 45.5 % | 33 | ||
| 45.2 % | 31 |
Yama 26.20: %42.2 · 192 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Aphelios için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.1 % | +0.3 | 1.403 | ||
| 53.0 % | +3.0 | 2.360 | ||
| 52.9 % | +6.9 | 136 | ||
| 51.5 % | +5.3 | 688 | ||
| 51.0 % | +3.2 | 1.308 | ||
| 51.0 % | +1.3 | 924 | ||
| 50.8 % | +0.6 | 2.197 | ||
| 50.4 % | +0.9 | 550 | ||
| 50.1 % | −2.1 | 385 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 338 | ||
| 49.5 % | +3.1 | 279 | ||
| 49.4 % | −0.3 | 2.346 | ||
| 49.4 % | +3.0 | 237 | ||
| 49.3 % | −1.2 | 479 | ||
| 49.2 % | −1.4 | 195 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 443 | ||
| 48.2 % | −2.1 | 855 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 2.146 | ||
| 47.5 % | −1.5 | 448 | ||
| 47.4 % | −0.4 | 633 | ||
| 47.1 % | −0.3 | 2.775 | ||
| 47.1 % | −2.7 | 552 | ||
| 46.2 % | −4.9 | 957 | ||
| 44.8 % | −2.0 | 134 | ||
| 44.3 % | −4.4 | 357 | ||
| 44.3 % | −2.0 | 140 | ||
| 43.3 % | −4.6 | 233 | ||
| 43.1 % | −5.3 | 130 | ||
| 43.1 % | −4.2 | 109 | ||
| 41.8 % | −6.5 | 651 | ||
| 38.6 % | −7.5 | 114 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.