Amumu vs Malphite
53.0 % 47.0 %
Amumu, 100 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % +1.9 bekl. fark
Malphite vs AmumuKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Amumu için Malphite karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malphite kazanıyor50 %Amumu kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %45.2 · 62 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Amumu için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +10.2 | 159 | ||
| 59.1 % | +7.9 | 186 | ||
| 57.7 % | +4.7 | 345 | ||
| 56.5 % | +4.3 | 108 | ||
| 55.0 % | +2.6 | 400 | ||
| 54.2 % | +2.1 | 802 | ||
| 54.2 % | +2.3 | 605 | ||
| 54.0 % | +4.6 | 607 | ||
| 54.0 % | ±0.0 | 278 | ||
| 53.6 % | +2.8 | 864 | ||
| 53.5 % | +1.5 | 114 | ||
| 53.4 % | +0.9 | 455 | ||
| 53.4 % | +1.3 | 326 | ||
| 53.1 % | +0.6 | 441 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 177 | ||
| 53.0 % | +1.9 | 100 | ||
| 52.8 % | +1.2 | 798 | ||
| 52.5 % | +2.6 | 259 | ||
| 52.3 % | +2.5 | 606 | ||
| 52.2 % | −0.1 | 848 | ||
| 52.1 % | −0.3 | 140 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 662 | ||
| 51.1 % | −0.8 | 182 | ||
| 51.0 % | −1.3 | 359 | ||
| 50.8 % | −3.1 | 191 | ||
| 50.8 % | −1.7 | 185 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 103 | ||
| 50.3 % | ±0.0 | 507 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 418 | ||
| 49.5 % | −0.8 | 440 | ||
| 49.4 % | −2.6 | 391 | ||
| 49.4 % | +1.4 | 245 | ||
| 49.2 % | −2.5 | 423 | ||
| 49.2 % | −1.5 | 199 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 338 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 475 | ||
| 48.3 % | −2.9 | 234 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 209 | ||
| 47.1 % | −4.6 | 699 | ||
| 45.3 % | −4.2 | 247 | ||
| 44.9 % | −5.5 | 225 | ||
| 44.7 % | −7.5 | 217 | ||
| 44.4 % | −6.4 | 216 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.