Amumu vs Fizz
50.5 % 49.5 %
Amumu, 178 maçın 90 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % −0.6 bekl. fark
Fizz vs AmumuKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Amumu için Fizz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Fizz kazanıyor50 %Amumu kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %49.5 · 121 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Amumu için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 66.3 % | +10.8 | 382 | ||
| 61.4 % | +5.9 | 275 | ||
| 59.7 % | +8.6 | 205 | ||
| 58.0 % | +4.8 | 632 | ||
| 57.4 % | −0.1 | 787 | ||
| 56.8 % | +0.6 | 968 | ||
| 56.5 % | +2.2 | 1.162 | ||
| 56.4 % | +1.8 | 245 | ||
| 55.1 % | +1.8 | 526 | ||
| 54.9 % | −0.4 | 2.379 | ||
| 54.9 % | +1.5 | 1.702 | ||
| 54.9 % | +2.4 | 237 | ||
| 54.3 % | +0.4 | 811 | ||
| 54.3 % | +1.2 | 609 | ||
| 54.2 % | +1.0 | 1.845 | ||
| 54.0 % | +0.5 | 166 | ||
| 53.8 % | ±0.0 | 638 | ||
| 53.6 % | +1.2 | 2.777 | ||
| 53.4 % | +1.7 | 435 | ||
| 53.2 % | −0.3 | 1.211 | ||
| 53.1 % | −2.7 | 518 | ||
| 52.8 % | −1.2 | 401 | ||
| 52.8 % | +0.3 | 150 | ||
| 52.8 % | −1.8 | 103 | ||
| 52.7 % | +0.2 | 1.142 | ||
| 52.7 % | −0.6 | 1.073 | ||
| 52.6 % | −0.1 | 194 | ||
| 52.3 % | −2.3 | 1.298 | ||
| 52.2 % | −0.2 | 3.187 | ||
| 51.9 % | +1.6 | 3.038 | ||
| 51.9 % | −1.8 | 2.021 | ||
| 51.9 % | −5.2 | 193 | ||
| 51.6 % | ±0.0 | 3.630 | ||
| 51.5 % | +1.1 | 2.040 | ||
| 51.1 % | −2.6 | 403 | ||
| 50.9 % | −2.2 | 505 | ||
| 50.5 % | −0.6 | 178 | ||
| 50.3 % | −2.2 | 697 | ||
| 50.2 % | −1.9 | 270 | ||
| 50.1 % | −1.2 | 172 | ||
| 50.0 % | −0.4 | 2.161 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 994 | ||
| 50.0 % | −3.9 | 166 | ||
| 49.7 % | −3.4 | 1.120 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 351 | ||
| 49.4 % | −1.6 | 835 | ||
| 49.0 % | −4.5 | 1.692 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 737 | ||
| 48.6 % | −6.9 | 1.065 | ||
| 48.5 % | −4.9 | 234 | ||
| 48.4 % | −2.2 | 1.833 | ||
| 48.2 % | −2.0 | 1.877 | ||
| 48.2 % | −4.2 | 696 | ||
| 47.7 % | −5.1 | 810 | ||
| 47.3 % | −4.1 | 694 | ||
| 46.9 % | −3.8 | 1.578 | ||
| 46.8 % | −5.8 | 825 | ||
| 46.8 % | −6.1 | 169 | ||
| 46.7 % | −4.1 | 456 | ||
| 46.3 % | −6.2 | 522 | ||
| 46.2 % | −7.2 | 203 | ||
| 42.8 % | −6.5 | 218 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.