Amumu vs Bel'Veth
50.8 % 49.2 %
Amumu, 124 maçın 63 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % +0.1 bekl. fark
Bel'Veth vs AmumuKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Amumu için Bel'Veth karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bel'Veth kazanıyor50 %Amumu kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 44.2 % | 43 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %48.4 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Amumu için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.9 % | +6.2 | 107 | ||
| 58.5 % | +5.3 | 205 | ||
| 57.9 % | +5.2 | 190 | ||
| 56.6 % | +3.0 | 256 | ||
| 56.5 % | +5.9 | 347 | ||
| 56.1 % | +3.5 | 230 | ||
| 55.8 % | +5.3 | 147 | ||
| 55.8 % | +1.4 | 113 | ||
| 55.7 % | +4.6 | 289 | ||
| 55.4 % | +2.4 | 249 | ||
| 53.9 % | +0.9 | 484 | ||
| 53.9 % | +1.5 | 469 | ||
| 53.2 % | +0.4 | 491 | ||
| 53.1 % | +1.9 | 508 | ||
| 52.7 % | +2.7 | 349 | ||
| 52.2 % | −0.3 | 337 | ||
| 51.9 % | +0.3 | 243 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 382 | ||
| 51.2 % | −1.0 | 211 | ||
| 50.9 % | −3.3 | 161 | ||
| 50.8 % | +0.1 | 124 | ||
| 50.5 % | −0.7 | 111 | ||
| 50.5 % | −1.5 | 109 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 117 | ||
| 50.2 % | −1.7 | 271 | ||
| 49.2 % | −1.5 | 238 | ||
| 49.0 % | −2.4 | 147 | ||
| 48.7 % | −3.1 | 191 | ||
| 48.6 % | −1.4 | 144 | ||
| 48.5 % | −3.9 | 229 | ||
| 47.7 % | −4.4 | 409 | ||
| 44.3 % | −4.4 | 122 | ||
| 43.9 % | −9.1 | 132 | ||
| 43.8 % | −8.0 | 235 | ||
| 41.5 % | −9.2 | 130 | ||
| 40.6 % | −10.8 | 133 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.