Alistar vs Yuumi
52.8 % 47.2 %
Alistar, 545 maçın 288 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.6 % +0.2 bekl. fark
Yuumi vs AlistarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Alistar için Yuumi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yuumi kazanıyor50 %Alistar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 58.8 % | 51 | ||
| 45.8 % | 118 | ||
| 51.5 % | 206 | ||
| 56.1 % | 57 | ||
| 61.3 % | 31 | ||
| 62.8 % | 43 |
Yama 26.20: %52.7 · 296 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Alistar için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +4.1 | 262 | ||
| 56.4 % | +3.4 | 117 | ||
| 56.3 % | +7.0 | 183 | ||
| 56.0 % | +4.5 | 1.265 | ||
| 56.0 % | +3.4 | 184 | ||
| 55.1 % | +5.7 | 207 | ||
| 54.4 % | +1.9 | 594 | ||
| 54.4 % | +2.4 | 430 | ||
| 52.8 % | +0.2 | 545 | ||
| 52.6 % | +3.3 | 821 | ||
| 52.2 % | +0.9 | 228 | ||
| 52.0 % | +2.9 | 1.198 | ||
| 52.0 % | −0.7 | 469 | ||
| 51.5 % | +2.4 | 662 | ||
| 51.3 % | +2.2 | 829 | ||
| 51.1 % | −0.6 | 395 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 1.086 | ||
| 50.9 % | +0.7 | 230 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 183 | ||
| 50.5 % | −0.4 | 479 | ||
| 50.0 % | −1.7 | 158 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 104 | ||
| 49.8 % | −1.3 | 213 | ||
| 49.5 % | −1.4 | 285 | ||
| 49.4 % | +0.4 | 1.695 | ||
| 49.2 % | −0.1 | 561 | ||
| 49.0 % | −0.1 | 590 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 526 | ||
| 48.2 % | −2.8 | 191 | ||
| 45.6 % | −4.7 | 586 | ||
| 45.5 % | −4.9 | 490 | ||
| 45.3 % | −4.5 | 404 | ||
| 45.3 % | −5.0 | 318 | ||
| 45.3 % | −3.4 | 201 | ||
| 45.0 % | −5.8 | 424 | ||
| 44.5 % | −7.5 | 301 | ||
| 43.4 % | −5.1 | 175 | ||
| 42.8 % | −7.8 | 449 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.