Alistar vs Soraka
45.2 % 54.8 %
Alistar, 372 maçın 168 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % −5.1 bekl. fark
Soraka vs AlistarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Alistar için Soraka karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Soraka kazanıyor50 %Alistar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 36.1 % | 97 | ||
| 46.0 % | 113 | ||
| 56.8 % | 37 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 48.9 % | 45 |
Yama 26.20: %47.7 · 214 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Alistar için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +5.2 | 305 | ||
| 59.4 % | +6.4 | 128 | ||
| 57.5 % | +4.9 | 212 | ||
| 55.8 % | +6.4 | 233 | ||
| 54.7 % | +3.2 | 1.459 | ||
| 54.5 % | +5.2 | 213 | ||
| 54.4 % | +2.4 | 487 | ||
| 53.8 % | +1.3 | 680 | ||
| 53.3 % | +0.7 | 645 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 211 | ||
| 52.5 % | +3.2 | 912 | ||
| 52.2 % | +3.1 | 767 | ||
| 52.2 % | −0.5 | 536 | ||
| 52.0 % | +0.7 | 256 | ||
| 51.8 % | +2.7 | 1.367 | ||
| 51.6 % | −0.1 | 459 | ||
| 51.4 % | −1.4 | 107 | ||
| 50.9 % | +1.6 | 114 | ||
| 50.7 % | +1.6 | 950 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 1.228 | ||
| 50.4 % | −0.5 | 554 | ||
| 50.1 % | +1.1 | 1.923 | ||
| 50.0 % | −0.2 | 254 | ||
| 49.9 % | −1.0 | 337 | ||
| 49.3 % | ±0.0 | 631 | ||
| 48.8 % | −1.8 | 609 | ||
| 48.5 % | −0.6 | 679 | ||
| 48.0 % | −3.1 | 254 | ||
| 47.7 % | −3.3 | 218 | ||
| 46.2 % | −4.1 | 690 | ||
| 46.2 % | −4.2 | 552 | ||
| 46.0 % | −6.0 | 328 | ||
| 46.0 % | −2.7 | 226 | ||
| 45.7 % | −6.0 | 199 | ||
| 45.2 % | −5.1 | 372 | ||
| 44.3 % | −6.5 | 481 | ||
| 44.3 % | −5.5 | 449 | ||
| 44.0 % | −4.5 | 200 | ||
| 42.9 % | −7.7 | 513 | ||
| 42.6 % | −8.7 | 108 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.