Alistar vs Milio
50.3 % 49.7 %
Alistar, 471 maçın 237 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % −0.6 bekl. fark
Milio vs AlistarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Alistar için Milio karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Milio kazanıyor50 %Alistar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 47.5 % | 40 | ||
| 51.8 % | 112 | ||
| 47.1 % | 155 | ||
| 53.2 % | 62 | ||
| 57.6 % | 33 | ||
| 52.6 % | 38 |
Yama 26.20: %52.9 · 272 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Alistar için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.5 % | +4.4 | 259 | ||
| 57.8 % | +4.8 | 109 | ||
| 57.0 % | +7.7 | 179 | ||
| 55.8 % | +4.3 | 1.228 | ||
| 54.9 % | +5.5 | 206 | ||
| 54.5 % | +1.9 | 178 | ||
| 54.3 % | +1.8 | 578 | ||
| 54.2 % | +2.2 | 417 | ||
| 53.4 % | +0.8 | 532 | ||
| 52.5 % | +3.2 | 800 | ||
| 52.3 % | −0.4 | 457 | ||
| 51.7 % | +2.6 | 1.161 | ||
| 51.6 % | +0.3 | 225 | ||
| 51.4 % | +2.3 | 650 | ||
| 51.3 % | +1.1 | 228 | ||
| 51.2 % | −0.5 | 385 | ||
| 51.1 % | +0.4 | 1.060 | ||
| 50.9 % | +1.8 | 810 | ||
| 50.6 % | −0.4 | 180 | ||
| 50.3 % | −0.6 | 471 | ||
| 49.7 % | −2.0 | 153 | ||
| 49.5 % | +0.2 | 552 | ||
| 49.5 % | −1.6 | 204 | ||
| 49.5 % | −1.5 | 186 | ||
| 49.4 % | +0.4 | 1.657 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 508 | ||
| 49.0 % | −0.1 | 571 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 102 | ||
| 48.9 % | −2.0 | 274 | ||
| 45.6 % | −4.2 | 395 | ||
| 45.4 % | −4.9 | 577 | ||
| 45.4 % | −6.6 | 291 | ||
| 45.3 % | −5.0 | 311 | ||
| 45.2 % | −5.2 | 476 | ||
| 45.2 % | −3.5 | 197 | ||
| 44.9 % | −5.9 | 419 | ||
| 44.2 % | −4.3 | 172 | ||
| 42.5 % | −8.1 | 428 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.