Akshan vs Vex
42.8 % 57.2 %
Akshan, 152 maçın 65 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.3 % −4.5 bekl. fark
Vex vs AkshanKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akshan için Vex karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vex kazanıyor50 %Akshan kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 42.5 % | 40 | ||
| 48.4 % | 31 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %47.1 · 85 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akshan için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.1 % | +5.5 | 124 | ||
| 54.6 % | +5.0 | 196 | ||
| 53.8 % | +4.7 | 439 | ||
| 53.5 % | +4.4 | 142 | ||
| 53.2 % | +2.6 | 171 | ||
| 52.9 % | +3.9 | 157 | ||
| 52.1 % | +1.6 | 303 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 399 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 147 | ||
| 51.3 % | +1.2 | 396 | ||
| 51.2 % | +1.6 | 459 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 172 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 185 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 186 | ||
| 50.4 % | +1.4 | 224 | ||
| 50.0 % | −0.4 | 152 | ||
| 50.0 % | −0.4 | 132 | ||
| 49.7 % | −0.4 | 354 | ||
| 49.3 % | −0.1 | 300 | ||
| 48.5 % | −1.6 | 239 | ||
| 48.4 % | ±0.0 | 248 | ||
| 48.3 % | −1.3 | 414 | ||
| 48.3 % | −0.4 | 178 | ||
| 48.2 % | −5.2 | 112 | ||
| 48.1 % | −1.6 | 129 | ||
| 47.7 % | −1.6 | 241 | ||
| 47.6 % | −4.0 | 267 | ||
| 46.4 % | −7.9 | 138 | ||
| 45.5 % | −3.7 | 187 | ||
| 45.3 % | −3.7 | 276 | ||
| 45.0 % | −4.4 | 231 | ||
| 42.8 % | −4.5 | 152 | ||
| 41.4 % | −8.4 | 331 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.