Akshan vs Malzahar
47.6 % 52.4 %
Akshan, 212 maçın 101 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −2.5 bekl. fark
Malzahar vs AkshanKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akshan için Malzahar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malzahar kazanıyor50 %Akshan kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 43.8 % | 48 | ||
| 51.4 % | 70 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %47.8 · 115 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akshan için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.3 % | +5.7 | 108 | ||
| 55.4 % | +5.8 | 175 | ||
| 55.2 % | +6.1 | 384 | ||
| 54.0 % | +4.9 | 126 | ||
| 53.9 % | +3.3 | 154 | ||
| 52.5 % | +3.5 | 139 | ||
| 52.4 % | +1.9 | 267 | ||
| 52.1 % | +0.5 | 163 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 341 | ||
| 51.9 % | +1.5 | 133 | ||
| 51.7 % | +2.1 | 391 | ||
| 51.5 % | +1.8 | 132 | ||
| 51.3 % | +1.2 | 349 | ||
| 51.3 % | +2.4 | 158 | ||
| 51.2 % | +2.2 | 162 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 200 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 350 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 112 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 304 | ||
| 49.0 % | −4.4 | 102 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 258 | ||
| 48.7 % | +0.3 | 224 | ||
| 47.8 % | −2.6 | 113 | ||
| 47.6 % | −2.5 | 212 | ||
| 47.1 % | −2.2 | 210 | ||
| 46.8 % | −1.9 | 156 | ||
| 46.3 % | −5.3 | 231 | ||
| 45.9 % | −3.5 | 196 | ||
| 44.6 % | −4.6 | 166 | ||
| 44.0 % | −5.0 | 248 | ||
| 42.4 % | −11.9 | 118 | ||
| 42.2 % | −7.6 | 289 | ||
| 41.5 % | −5.8 | 135 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.