Akshan vs Ahri
50.9 % 49.1 %
Akshan, 326 maçın 166 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % +0.8 bekl. fark
Ahri vs AkshanKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akshan için Ahri karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ahri kazanıyor50 %Akshan kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 60.0 % | 30 | ||
| 46.4 % | 56 | ||
| 51.3 % | 119 | ||
| 63.6 % | 33 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 18 |
Yama 26.20: %51.9 · 181 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akshan için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.4 % | +7.3 | 133 | ||
| 55.5 % | +5.6 | 110 | ||
| 54.7 % | +5.7 | 316 | ||
| 54.5 % | +5.5 | 134 | ||
| 54.3 % | +3.3 | 140 | ||
| 54.3 % | +5.1 | 105 | ||
| 54.0 % | +3.2 | 272 | ||
| 53.8 % | +2.7 | 130 | ||
| 53.5 % | +5.2 | 114 | ||
| 52.6 % | +2.7 | 287 | ||
| 51.9 % | +3.2 | 135 | ||
| 51.1 % | +3.2 | 176 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 326 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 210 | ||
| 50.5 % | +0.6 | 109 | ||
| 49.8 % | +0.4 | 211 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 124 | ||
| 49.1 % | −0.3 | 159 | ||
| 48.8 % | −1.0 | 287 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 164 | ||
| 48.1 % | −1.9 | 262 | ||
| 46.5 % | −3.1 | 172 | ||
| 45.6 % | −6.0 | 171 | ||
| 45.6 % | −3.5 | 160 | ||
| 44.7 % | −4.7 | 132 | ||
| 44.4 % | −5.1 | 207 | ||
| 41.2 % | −8.1 | 243 | ||
| 41.1 % | −6.1 | 112 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.