Akali vs Sion
41.2 % 58.8 %
Akali, 148 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % −8.5 bekl. fark
Sion vs AkaliKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akali için Sion karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sion kazanıyor50 %Akali kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 47.6 % | 42 | ||
| 47.6 % | 42 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %41.7 · 84 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akali için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.5 % | +5.9 | 268 | ||
| 53.5 % | +4.8 | 114 | ||
| 52.8 % | +3.1 | 796 | ||
| 52.6 % | +2.3 | 196 | ||
| 52.2 % | +2.8 | 370 | ||
| 52.2 % | +4.2 | 322 | ||
| 52.0 % | −0.3 | 150 | ||
| 51.5 % | +2.4 | 101 | ||
| 51.2 % | −0.3 | 330 | ||
| 51.2 % | +2.6 | 172 | ||
| 50.7 % | +2.5 | 136 | ||
| 50.6 % | +2.3 | 247 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 234 | ||
| 49.1 % | −0.3 | 322 | ||
| 48.6 % | −2.1 | 109 | ||
| 48.1 % | −1.5 | 297 | ||
| 47.9 % | −2.0 | 188 | ||
| 47.6 % | −1.3 | 307 | ||
| 47.3 % | −0.5 | 383 | ||
| 47.3 % | +0.3 | 150 | ||
| 47.2 % | −1.6 | 218 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 150 | ||
| 46.3 % | −2.3 | 201 | ||
| 46.3 % | −3.0 | 162 | ||
| 46.3 % | −3.9 | 121 | ||
| 46.2 % | −3.1 | 195 | ||
| 45.9 % | −4.8 | 303 | ||
| 45.5 % | −4.0 | 292 | ||
| 44.7 % | −3.6 | 114 | ||
| 44.0 % | −4.3 | 100 | ||
| 43.8 % | −3.9 | 121 | ||
| 43.5 % | −6.6 | 170 | ||
| 42.9 % | −6.6 | 310 | ||
| 42.8 % | −6.4 | 250 | ||
| 41.9 % | −6.1 | 203 | ||
| 41.2 % | −8.5 | 148 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.