Ahri vs Ekko
50.0 % 50.0 %
Ahri, 722 maçın 361 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % +1.2 bekl. fark
Ekko vs AhriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ahri için Ekko karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ekko kazanıyor50 %Ahri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 43.9 % | 41 | ||
| 54.2 % | 48 | ||
| 53.6 % | 69 | ||
| 50.8 % | 177 | ||
| 49.3 % | 203 | ||
| 60.4 % | 48 | ||
| 33.3 % | 30 | ||
| 47.5 % | 59 |
Yama 26.20: %51.2 · 422 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ahri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +12.0 | 112 | ||
| 59.0 % | +1.0 | 100 | ||
| 58.3 % | +7.5 | 127 | ||
| 55.1 % | +5.8 | 178 | ||
| 54.8 % | +5.6 | 104 | ||
| 54.4 % | +4.3 | 456 | ||
| 54.2 % | +0.4 | 349 | ||
| 54.2 % | +2.6 | 131 | ||
| 54.0 % | +3.0 | 574 | ||
| 53.8 % | ±0.0 | 262 | ||
| 53.8 % | +0.9 | 199 | ||
| 53.4 % | +3.3 | 367 | ||
| 53.2 % | +2.7 | 891 | ||
| 53.2 % | +2.6 | 297 | ||
| 52.7 % | +0.4 | 131 | ||
| 52.6 % | +3.3 | 549 | ||
| 52.1 % | +1.3 | 593 | ||
| 52.1 % | +0.8 | 117 | ||
| 51.8 % | +2.3 | 1.368 | ||
| 51.8 % | +0.9 | 876 | ||
| 51.5 % | +0.4 | 1.350 | ||
| 51.3 % | −3.4 | 783 | ||
| 51.3 % | +1.7 | 751 | ||
| 51.2 % | −0.8 | 1.628 | ||
| 51.1 % | −1.9 | 497 | ||
| 50.6 % | +0.1 | 1.295 | ||
| 50.6 % | −0.2 | 399 | ||
| 50.5 % | −1.5 | 440 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 249 | ||
| 50.1 % | −0.4 | 1.000 | ||
| 50.1 % | +0.6 | 505 | ||
| 50.1 % | +0.7 | 503 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 722 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 706 | ||
| 49.1 % | −1.3 | 348 | ||
| 48.9 % | −0.5 | 958 | ||
| 48.8 % | −2.0 | 160 | ||
| 48.6 % | −1.4 | 1.328 | ||
| 48.5 % | −1.7 | 1.446 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 846 | ||
| 48.0 % | −2.5 | 148 | ||
| 47.8 % | −2.0 | 1.034 | ||
| 47.7 % | −2.3 | 830 | ||
| 47.1 % | −2.6 | 839 | ||
| 46.6 % | −2.8 | 803 | ||
| 46.6 % | −3.5 | 266 | ||
| 46.5 % | −1.2 | 566 | ||
| 46.3 % | −3.5 | 616 | ||
| 45.7 % | −4.1 | 116 | ||
| 44.6 % | −5.3 | 370 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.